RTT029761FTH
MFR.Part #
RTT029761FTH
JLCPCB Part #
C11709
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS