PWCWAQ2012F-6R8KTT
MFR.Part #
PWCWAQ2012F-6R8KTT
JLCPCB Part #
C2983047
Package
0805
Description
40MHz 6.8uH 700mA 884mΩ Wire-wound chip inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS