PCAQ1211MW-202
MFR.Part #
PCAQ1211MW-202
JLCPCB Part #
C2916872
Package
SMD-4P,12x10.8mm
Description
-25℃~+125℃ 10MΩ 125V 125V 2 24mΩ 2kΩ@100MHz 4A SMD-4P,12x10.8mm Common Mode Filters ROHS