PJ9193M12SE
Extended
Manufacturer
PJSEMI
MFR.Part #
PJ9193M12SE
JLCPCB Part #
C686638
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2V 130mV@(100mA) 300mA 50uVrms 6.5V 70dB@(100kHz) 70uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS