ERJ-P03D4992V
MFR.Part #
ERJ-P03D4992V
JLCPCB Part #
C4315136
Description
-55℃~+155℃ 200mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS