TXD2SA-4.5V-3-Z
MFR.Part #
TXD2SA-4.5V-3-Z
JLCPCB Part #
C2153477
Package
SMD,7.4x15mm
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC 2A 4.5V 4ms 4ms Silver + Gold Plated SMD,7.4x15mm Signal Relays ROHS