EEH-AZF1H101B
MFR.Part #
EEH-AZF1H101B
JLCPCB Part #
C1518256
Package
Plugin,D10xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 10000hrs@150℃ 100uF 10mm 28mΩ@100kHz 50V 5mm 9.5mm 900mA@100kHz ±20% 插件,D10xL9.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS