EZPV1B206MTS
MFR.Part #
EZPV1B206MTS
JLCPCB Part #
C2916673
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 20uF 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS