EZPV1B206MTB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EZPV1B206MTB
JLCPCB Part #
C2916743
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 20uF 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS