EXB-U34331JV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-U34331JV
JLCPCB Part #
C20028258
Package
0606
Description
2 330Ω 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS