EET-HC2C182EA
MFR.Part #
EET-HC2C182EA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 120mΩ@120Hz 160V 1800uF 2000hrs@105℃ 3.78A@10kHz 32mm 35mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS