EXB-S8V274J
MFR.Part #
EXB-S8V274J
JLCPCB Part #
C6618786
Package
2009
Description
100mW 270kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 2009 Resistor Networks, Arrays ROHS