EXB-S8V164J
MFR.Part #
EXB-S8V164J
JLCPCB Part #
C6946395
Package
2009
Description
100mW 160kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 2009 Resistor Networks, Arrays ROHS