EEE-FK1A221XV
MFR.Part #
EEE-FK1A221XV
JLCPCB Part #
C2166649
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 220uF 280mA@100kHz 340mΩ@100kHz 6.3mm 8.3mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS