EXB-S8V221J
MFR.Part #
EXB-S8V221J
JLCPCB Part #
C6555201
Package
2009
Description
100mW 220Ω 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 2009 Resistor Networks, Arrays ROHS