EXB-38V910JV
MFR.Part #
EXB-38V910JV
JLCPCB Part #
C7189714
Package
1206
Description
4 62.5mW 8 91Ω ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS