ERJ-U08F3013V
MFR.Part #
ERJ-U08F3013V
JLCPCB Part #
C1013547
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS