ERA-6VEB6040V
MFR.Part #
ERA-6VEB6040V
JLCPCB Part #
C1862379
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS