EXB-14V103JX
MFR.Part #
EXB-14V103JX
JLCPCB Part #
C6618649
Package
0302
Description
10kΩ 2 31mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0302 Resistor Networks, Arrays ROHS