ERJ-U03F2R87V
MFR.Part #
ERJ-U03F2R87V
JLCPCB Part #
C4225674
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 2.87Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS