ERJ-UP8D44R2V
MFR.Part #
ERJ-UP8D44R2V
JLCPCB Part #
C2128785
Description
-55℃~+155℃ 44.2Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS