ERA-8AED513V
MFR.Part #
ERA-8AED513V
JLCPCB Part #
C20017573
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS