ERJ-U12J394U
MFR.Part #
ERJ-U12J394U
JLCPCB Part #
C1860688
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS