ERJ-UP8D19R1V
MFR.Part #
ERJ-UP8D19R1V
JLCPCB Part #
C2128791
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS