ERJ-UP8D19R6V
MFR.Part #
ERJ-UP8D19R6V
JLCPCB Part #
C2128800
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS