ERJ-UP3F6650V
MFR.Part #
ERJ-UP3F6650V
JLCPCB Part #
C4247207
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS