ERJ-P6WF1691V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1691V
JLCPCB Part #
C4350624
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS