EXB-V8V360JV
MFR.Part #
EXB-V8V360JV
JLCPCB Part #
C6618977
Package
1206
Description
36Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS