ERJ-UP3D4123V
MFR.Part #
ERJ-UP3D4123V
JLCPCB Part #
C1869779
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS