ERJ-U1DF6190U
MFR.Part #
ERJ-U1DF6190U
JLCPCB Part #
C4356013
Description
-55℃~+155℃ 619Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS