ECW-H16122HV
MFR.Part #
ECW-H16122HV
JLCPCB Part #
C3793180
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2nF 1.6kV ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS