ERJ-UP3D1540V
MFR.Part #
ERJ-UP3D1540V
JLCPCB Part #
C1870006
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS