EXB-28N473JX
MFR.Part #
EXB-28N473JX
JLCPCB Part #
C20026038
Package
0804
Description
4 47kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS