AA0603JR-07360KL
MFR.Part #
AA0603JR-07360KL
JLCPCB Part #
C2100707
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360kΩ 75V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS