ERJUP3D1503V
MFR.Part #
ERJUP3D1503V
JLCPCB Part #
C544192
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS