ERJ3EKF3830V
MFR.Part #
ERJ3EKF3830V
JLCPCB Part #
C403193
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS