ERJU2RD2001X
MFR.Part #
ERJU2RD2001X
JLCPCB Part #
C543795
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS