10SEQP270M+T
MFR.Part #
10SEQP270M+T
JLCPCB Part #
C1579197
Package
Plugin,D10xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 10V 10mm 25mΩ 270uF 58.5mA@120Hz 5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS