ERA-2VPB1102X
MFR.Part #
ERA-2VPB1102X
JLCPCB Part #
C20014258
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS