ERJ-U1DF68R1U
MFR.Part #
ERJ-U1DF68R1U
JLCPCB Part #
C1861222
Description
-55℃~+155℃ 500V 68.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS