ERA-6VRB6801V
MFR.Part #
ERA-6VRB6801V
JLCPCB Part #
C3948253
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS