ERJ-U1DF2151U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2151U
JLCPCB Part #
C4094954
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS