ERG-2SJ271
MFR.Part #
ERG-2SJ271
JLCPCB Part #
C3407359
Description
-55℃~+235℃ 270Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS