ERJ-U1DF14R7U
MFR.Part #
ERJ-U1DF14R7U
JLCPCB Part #
C4166984
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS