CR0269R8F
MFR.Part #
CR0269R8F
JLCPCB Part #
C4152869
Description
-55℃~+155℃ 69.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS