ERJ-U14F1873U
MFR.Part #
ERJ-U14F1873U
JLCPCB Part #
C1014152
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS