ERJ-PB6D1332V
MFR.Part #
ERJ-PB6D1332V
JLCPCB Part #
C2087057
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS