ERJP03F6203V
MFR.Part #
ERJP03F6203V
JLCPCB Part #
C543290
Description
-55℃~+155℃ 200mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS