ERJ-U14D12R4U
MFR.Part #
ERJ-U14D12R4U
JLCPCB Part #
C2138775
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS