ERJ-U12F4993U
MFR.Part #
ERJ-U12F4993U
JLCPCB Part #
C4066351
Description
-55℃~+155℃ 499kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS